Лінолеум від виробника, торгова марка Лінопласт

Лінолеум – найпопулярніше підлогове покриття в Україні. Наша компанія виробляє лінолеум шириною від півтора до чотирьох метрів. Ми пишаємося, що наш лінолеум шириною чотири метри є єдиним виготовленим контактно-промазним способом в такій ширині серед всіх виробників ПВХ покриттів для підлоги.

З широкої гами кольорів Ви неодмінно підберете ту, яка буде вам до смаку і буде вигідно виглядати в інтер’єрі Вашого будинку або іншого приміщення. Багатий вибір дизайнів дозволить Вам легко визначитися з покриттям підлоги для кухні, ванній, дитячої кімнати, коридору або спальні, а наші колекції напівкомерційного лінолеуму «Гарда» і «Еталон» підійдуть як для офісних, так і виробничих приміщень. Покриття «Автолінолеум» це лінолеум підвищеної зносостійкості, являє собою багатошаровий матеріал з ПВХ з рельєфним малюнком у вигляді випуклої монетки, що має теплу поліестрової основу з нетканого полотна, що не дає усадку. Неткана основа міцно скріплена з полімерним покриттям і легко приклеюється до підлоги автомобіля, при цьому додатково покращуючи його звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості.

Лінолеум торгової марки “Лінопласт” вже багато років представлений на українському ринку, в СНД, країнах Європи та Африки. Він виготовляється із застосуванням передових технологій і відповідає всім європейським стандартам. Завдяки особливому захисному шару, виготовленому каландровим способом, дані покриття для підлоги не містять пор, не виділяють емульгаторів та інших шкідливих речовин, а відсутність формальдегідів підтверджено сертифікатами.

Наша продукція відповідає всім прийнятим стандартам і нормам високоякісних підлогових покриттів, а саме:
– європейський стандарт EN 650 до: 2013 (Е)
– відповідає вимогам українських норм згідно ДСТУ Б В.2.7-20-95; ДСТУ Б В.2.7-160: 2008

EU Declaration of Conformity (Декларація Відповідності) № NR 1/2014 повідомляє (інформує), що продукція ПП «ХИМПЛАСТ» відповідає вимогам Директив Європейського Союзу і, відповідно лінолеум і клею ТМ «ЛІНОПЛАСТ» мають право на розміщення (реалізацію) на внутрішньому ринку всіх країн Європейського Співтовариства.